WhatsApp
Şingah Mahallesi Turgut Özal Bulv. No: 44 / Bayburt

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPOR HAKKINDA

Anasayfa/Sürdürülebilir Turizm
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPOR HAKKINDA

BAYBERD HOTEL

HOTEL BAYBERD olarak, faaliyetlerimiz ve etkileri hakkında paydaşlarımızı şeffaf ve etkin bir şekilde bilgilendirmek önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Yılık olarak yayınlamayı hedeflediğimiz sürdürülebilirlik raporları şeffaf ve misafir ve çalışanlarımızın da sağladığı katkı ile yararlandığımız önemli bir kaynak konumunda olacaktır.

 Konaklama sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana işimizin sürdürülebilirliği için hem sosyal, hem de çevresel içerikli pek çok yatırım yaptık ve teknolojiyi takip etmeye, misafir duyarlılığını takip etmeye devam ediyoruz.

 2022 yılından itibaren performansımızı tüm paydaşlarımızla paylaşmak üzere çalışmalara başladık. Sürdürülebilirlik raporumuz ile ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve diğer paydaşlarımıza aktarmayı hedefliyoruz.

Bu raporda yer alan bilgiler, 2022 yılı verilerimizi içermektedir.

 Bu raporu hazırlama sürecinde kilit paydaşlarımızın şirketimizden sürdürülebilirlik çerçevesindeki beklentilerini araştırmaya ve incelemeye başladık. Düzenli olarak hazırlamayı planladığımız bu raporu gelecekte de etkilerimizi yönetmeye yönelik atacağımız adımları paylaşacağımız önemli bir iletişim aracı olarak görüyoruz.

2022 Sürdürülebilirlik Raporunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Restoran & Kafe

Toplantı Salonları

Spor Salonu

Neredeyiz

Adres

Şingah Mahallesi Turgut Özal Bulv. No: 44 / Bayburt

Takip Et

Sosyal Medya

Haber Bülteni

E-Bülten

© 2021 Bayberd Otel | All rights reserved. Developer at HCR Ajans Hizmetleri

Scroll to top